« Listopad 2017 »

Radionice za Večer matematike
Autor: Ivanka Kranjčević-Orešković, 30. 11. 2016.

Približava se naša prva Večer matematike!

Iako počinje vikend, odvojite sat-dva svog slobodnog vremena i provedite ga uz nas i zabavne aktivnosti koje smo za vas pripremili. Vjerujemo da će svatko od vas pronaći nešto zanimljivo za sebe i promijeniti mišljenje o matematici kao bauku smiley

Pozivamo učenike, roditelje i sve zainteresirane! Sudjelujte u aktivnostima ili nam dajte podršku svojim dolaskom.

Aktivnostima u holu možete se pridružiti tijekom cijelog događanja, a za radionice u učionicama vrijeme održavanja bit će objavljene na početku Večeri.

Što smo pripremili pogledajte u ovom dokumentu i posjetite nas u petak, 2. prosinca od 18 sati. Radosno vas očekujemo!

Radionice za Večer matematike
Autor: Ivanka Kranjčević-Orešković, 30. 11. 2016.

Približava se naša prva Večer matematike!