> Natjecaji
Obavijest o zapošljavanju po javnom pozivu od 29. 7. 2020.

Na radno mjesto pomoćnice u nastavi za učenika s teškoćama u razvoju zaposlit će se Josipa Bićanić, ekonomistica sa završenim osposobljavanjem za pomoćnicu u nastavi u radu s učenicima s teškoćama.

Poziv na razgovor kandidatima po javnom pozivu nika s teškoćama u razvoju

Poziv na razgovor kandidatima po javnom pozivu  za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenika s teškoćama u razvoju

S kandidatkinjama Josipom Bićanić, Kristinom Dasović i Petrom Diklić, prijavljenima na javni poziv objavljen 29. srpnja 2020. godine za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenika s teškoćama u razvoju, obavit će se razgovor.

Provedba razgovora s prijavljenim kandidatkinjama obavit će se 21. kolovoza 2020. godine (petak) u 9,00 sati u učionici broj 2.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa 10. 1. 2020.
Natjecaj.docx

Obavijest o rezultatima natječaja – 23. listopada 2019. godine

Na radno mjesto nastavnice engleskoga jezika – na neodređeno vrijeme, 6 sati nastave tjedno -  zaposlena je Dolores Krema, prof. engleskog jezika i književnosti i prof. ruskog jezika i književnosti.

Obavijest o rezultatima natječaja – 19. rujna 2019. godine

Na radno mjesto nastavnice njemačkog jezika – do trajanja mandata ravnateljice, 4 sata nastave tjedno -  zaposlena je Anita Čović-Josipović, prof. filozofije i prof. njemačkog jezika i književnosti

Poziv na razgovor s kandidatima po natječaju od 23. listopada 2019.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme za nastavnika engleskog jezika (6 sati nastave tjedno) objavljen  23. listopada 2019.

Provedba razgovora s kandidatima L. B. M., D. K. i N. N.  održat će se u četvrtak, 14. studenog 2019. godine, u 14 sati, u učionici br. 1.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa 23. 10. 2019.
tekst natjecaja.pdf

Poziv na razgovor s kandidatom upućenim od strane Ureda državne uprave u Ličko-senjskoj županiji i s kandidatima po natječaju od 19. rujna 2019. godine

Provedba razgovora s kandidatima T.K. (Glazbena umjetnost), te kandidatima M.P. i A.Č.J. ( Njemački jezik) održat će se u četvrtak, 31. listopada u 14.00 sati u prostoru škole (učiona br.1).

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Ravnateljica Srednje škole Otočac raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa

Tekst natječaja

Obavijest o rezultatima javnog poziva – 14. kolovoza 2019. godine

Na radno mjesto pomoćnice u nastavi zaposlena je Josipa Bićanić, ekonomist, sa završenim osposobljavanjem za pomoćnika u nastavi u radu s učenicima s teškoćama.

Obavijest po objavljenom javnom pozivu za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju

S kandidatima prijavljenima na javni poziv  objavljen  14. kolovoza 2019. za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju  Anđelom Abramović,  Josipom Bićanić,  Marijanom Marincel,  Marinom Mlinarić,  Martinom Matasić Piršljin i  Ivanom Štefanac  obavit će se razgovor.

Provedba razgovora s prijavljenim kandidatima  obavit  će se u utorak  3. rujna 2019. godine u 9,00 sati u učionici broj 2.

Natječaj za stručno osposobljavanje za rad
tekst natjecaja.docx

JAVNI POZIV

Srednja škola Otočac raspisuje

JAVNI POZIV
za prijavu kandidata (m/ž) za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi

za učenike s teškoćama u razvoju u Srednjoj školi Otočac

Tekst Javnog poziva

Obavijest o rezultatima natječaja – 3. srpnja 2019. godine

Na radno mjesto nastavnika strukovnih predmeta u području elektrotehnike zaposlen je Marin Benčić, stručni specijalist inženjer elektrotehnike.

Na radno mjesto voditelja računovodstva zaposlen je Darko Odorčić, ekonomist, sa 7 godina radnog iskustva na navedenim poslovima.

Poziv na razgovor s kandidatima po natječaju od 3. srpnja 2019. godine

Provedba razgovora s kandidatima M. B. (nastavnik strukovnih predmeta iz područja elektrotehnike), te M.M. i D.O. (voditelj računovodstva) održat će se  utorak, 23. srpnja u 9 sati u prostoru Škole (učionica br. 2.)

POVEZNICE

STRUČNO USAVRŠAVANJE

KORISNE POVEZNICE

« Listopad 2020 »