« Lipanj 2020 »

UPUTE O PRISTUPANJU ISPITIMA DRŽAVNE MATURE I KALENDAR I VREMENIK POLAGANJA ISPITA U LJETNOM ROKU ŠK. GODINE 2018./2019.
Autor: Tomislav Rogić, 4. 6. 2019.

UČENICI NA ISPITE DOLAZE PREMA KALENDARU I VREMENIKU PROVEDBE ISPITA DRŽAVNE MATURE KOJI JE OBJAVLJEN NA OGLASNOJ PLOČI U HOLU ŠKOLE, TE NA INTERNETSKOJ STRANICI ŠKOLE.

ISPITI SE MOGU PISATI U NEKOJ OD UČIONICA, ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI, ILI UČENIČKOM DOMU

UČENICI SU DUŽNI NA ISPIT DOĆI OTPRILIKE SAT VREMENA PRIJE POČETKA ISPITA, NA OGLASNIJ PLOČI U HOLU ŠKOLE PROČITATI U KOJU SU DVORANU RASPOREĐENI, TE SE UPUTITI ISPRED TE DVORANE ILI UČIONE, GDJE POČINJE PROZIVKA UČENIKA 30 MINUTA PRIJE POČETKA PISANJA ISPITA.

UKOLIKO ZAKASNE NA ISPIT DO 30 MIN. UČENICIMA SE DOZVOLJAVA PRISTUPANJE ISPITU, ALI BEZ ČITANJA UPUTA I BEZ PRODULJENJA VREMENA PISANJA ISPITA. KAŠNJENJE VIŠE OD 30 MIN. NIJE DOZVOLJENO.

KEMIJSKE OLOVKE ZA PISANJE ISPITA UČENICI ĆE DOBITI OD DEŽURNIH NASTAVNIKA

UČENICI KOJI NE DOĐU NA ISPIT, MORAJU SE U ROKU 24 SATA JAVITI ISPITNOM KOORDINATORU, TE U ROKU 3 DANA DOSTAVITI PISANO ŠKOLSKOM ISPITNOM POVJERENSTVU RAZLOG NEPRISTUPANJA ISPITU, UPROTIVNOM MORAJU PLATITI ISPIT.

UČENICI MORAJU PAZITI NA PONAŠANJE ZA VRIJEME ISPITA, JER SVAKO OMETANJE PROVEDBE ISPITA, ŠAPTANJE, PREPISIVANJE, KORIŠTENJE MOBITELA I SL. SANKCIONIRA SE OPOMENOM, ODUZIMANJEM TESTA I PADOM TOG ISPITA, ILI ČAK ZABRANOM POLAGANJA ISPITA DM NA 2 GODINE.

UČENICI MORAJU NA ISPIT OBAVEZNO PONIJETI OSOBNU ISKAZNICU !!!