Pozivamo vas na tematski roditeljski sastanak

Autor: Dijana Nikšić, 5. 4. 2019.

Poštovani roditelji,

pozivamo Vas na tematski roditeljski sastanak učenika prvih razreda na temu Zlostavljanje putem interneta. Roditeljski sastanak održat će se 10. travnja 2019. godine s početkom u 12.25 sati u dvorani DVD-a Otočac.

O navedenoj temi govoriti će predstavnici Obiteljskog centra iz Senja. Predavanjem roditelji i učenici će dobiti informacije o opasnostima na internetu, načinima na koji roditelji mogu prevenirati da njihovo dijete postane žrtva ili počinitelj nasilja putem interneta. Predavači će Vas informirati o mogućim intervencijama i načinima pružanja pomoći djeci u situaciji kada se nasilje dogodi.

Roditeljski sastanak namjenjen je učenicima i roditeljima učenika prvih razreda, ali dobrodošli su svi koje zanima navedena tema.

Radujemo se vašem dolasku.

Pozivamo vas na tematski roditeljski sastanak

Autor: Dijana Nikšić, 5. 4. 2019.

Poštovani roditelji,

Radujemo se vašem dolasku.

POVEZNICE

STRUČNO USAVRŠAVANJE

KORISNE POVEZNICE

« Prosinac 2020 »