Naše odbojkašice najbolje u županiji

Autor: Gorana Mandarić, 20. 2. 2019.

Ovo je još jedan uspješan dan za učenike naše Škole koji su na domaćem terenu županijske razine Natjecanja u odbojci izborili plasman na državnu razinu koja će se održati u Poreču od 27. do 29. ožujka. Riječ je o ženskoj odbojkaškoj ekipi koja je, pod vodstvom nastavnika Milana Rukavine, uvjerljivo svladala ekipe iz Srednje škole Plitvička jezera i Gimnazije Gospić.

Muška odbojkaška ekipa koju je vodio nastavnik Milorad Mandarić ostvarila je drugo mjesto, a iza sebe je ostavila ekipe iz Gimnazije Gospić, Srednje škole Plitvička jezera i Seniju iz Senja. U Poreču će našu županiju u muškoj kategoriji predstavljati Strukovna škola Gospić.

Zahvaljujemo svim sudionicima i njihovim voditeljima na pozitivnoj energiji i sportskom duhu.

Najboljima puno uspjeha u Poreču!

Naše odbojkašice najbolje u županiji

Autor: Gorana Mandarić, 20. 2. 2019.

Najboljima puno uspjeha u Poreču!