« Studeni 2018 »

Dani kruha-dani zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Dijana Nikšić, 12. 10. 2018.

U petak 12. listopada 2018. godine u Srednjoj školi Otočac održani su Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje. Na izložbenim stolovima u prostoru Škole našlo se cijelo bogatstvo krušnih proizvoda, plodova zemlje, tradicijskih alata i narodnih rukotvorina.

Plodove zemlje i sve prisutne blagoslovio je  župnik i dekan otočki mons. Tomislav Šporčić.

Povjerenstvo za ocjenjivanje izloženih plodova zemlje imalo je nezahvalnu ulogu, ocijeniti najbolje od najboljih. Prema ocjeni povjerenstva treće mjesto pripalo je 4. razredu ekonomske i 1. i 2. razredu gimnazije, drugo mjesto podijelili su 3. i 4. razred gimnazije, a na prvom mjestu našli su se 1. i 2. razred šumarskih tehničara.

Kako je bilo u Srednjoj školi Otočac pogledajte u galeriji fotografija.

Dani kruha-dani zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Dijana Nikšić, 12. 10. 2018.

Kako je bilo u Srednjoj školi Otočac pogledajte u galeriji fotografija.