« Lipanj 2018 »

Kuća ljudskih prava
Autor: Administrator , 14. 3. 2018.

Učenice 2. pt razreda Srednje škole Otočac u sklopu stručnog posjeta s nastavnicom Iverijom Filipović, 7. ožujka su posjetile Kuću ljudskih prava u Zagrebu.

U opuštenoj i poticajnoj atmosferi i neformalnom  druženju s djelatnicom Kuće gospođom Tinom Đaković, naučile su koje su glavne zadaće ove organizacije i  na koji način se one provode.

Isto tako, poslušale su zanimljivo predavanje o važnosti promicanja, zaštite i unapređenja ljudskih prava u zajednici, a kroz jednostavnu radionicu su imale priliku i praktično primijeniti svoja znanja.
Nakon edukacije, djelatnici Kuće su pripremili osvježenje i jednostavnu zakusku, te se još jednom pokazali kao izvrsni domaćini koje ćemo svakako i ubuduće rado posjećivati!

Kuća ljudskih prava
Autor: Administrator , 14. 3. 2018.