« Prosinac 2017 »

Zelena čistka
Autor: Administrator , 3. 5. 2017.

I ove godine učenici naše škole pridružili su se akciji Zelena čistka. Ovaj put udružili smo snage i s najmlađima našega grada te zajedno očistili i zelenilom oplemenili vanjski prostor dječjeg vrtića „Ciciban“ gdje su šumarski tehničari zasadili 16 sadnica tuje i pripremili teren za sadnju cvijeća. Ekonomisti su zasukali rukave i očistili Forticu i Humac, a elektromehaničari su uređivali školsko dvorište i dio sjevernog kraka rijeke Gacke iza školske zgrade.

Da sve lakše prođe, za okrjepu se pobrinula Turistička zajednica grada Otočca te naše vrijedne aktere počastila sa sendvičima i sokovima.

Još jednom smo pokazali da je čist okoliš naše pravo, ali i obveza. Ljudi su ti koji stvaraju otpad i samo naše ponašanje određuje kakva će nam biti budućnost.

Foto galerija

Zelena čistka
Autor: Administrator , 3. 5. 2017.

Foto galerija