« Kolovoz 2017 »

ŠKOLSKO NATJECANJE ŠUMARSKIH TEHNIČARA
Autor: Administrator , 17. 2. 2017.

Školsko natjecanje za učenike koji se školuju za šumarske tehničare održano je u petak 10. veljače 2017. godine u našoj školi. Na natjecanju je sudjelovalo 7 učenika četvrtog razreda šumarskog usmjerenja.

Učenici su pokazali znanja i vještine u tri discipline - testu znanja, izmjeri stabala  te prepoznavanju drveća i grmlja. Test znanja i prepoznavanje vrsta drveća i grmlja provedeno je u školi dok je izmjera stabala organizirana  u gradskom parku Otočac. Školsko natjecanje je kvalifikacijsko za Državno natjecanje srednjih šumarskih škola Republike Hrvatske koje će se ove godine održati 6. i 7. travnja  u Hrvatskoj Kostajnici.

Najbolje rezultate postigli su učenici Luka Vukelić, Antonijo Rubčić i Martin Luketić.

Čestitamo učenicima te im želimo puno uspjeha na državnom natjecanju!

ŠKOLSKO NATJECANJE ŠUMARSKIH TEHNIČARA
Autor: Administrator , 17. 2. 2017.

Čestitamo učenicima te im želimo puno uspjeha na državnom natjecanju!