« Kolovoz 2017 »

Dan sigurnijeg interneta: Internet kviz s vrijednim nagradama

Svake veljače udruženje Insafe/INHOPE uz potporu Europske Komisije organizira Dan Sigurnijeg Interneta kojemu je cilj promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe online tehnologije i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima. Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca tisuće ljudi diljem svijeta se udruže kako bi sudjelovali u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

Program ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta 07.02.2017 #DSI2017:

• Online predavanje za učitelje
  • Online predavanje za djecu
  • Edukacijski paket za obilježavanje Dana sigurnijeg interneta
  • Kviz-diplome – posebno izrađen kviz za roditelje i djecu
  • WEB cam cover, 1000 pokrivala za internet kamere
  • Internet kviz na stranici www.dansigurnijeginterneta.org za djecu sa vrijednim nagradama
  • Stručni članci te materijali za rad
  • Facebook grupa i online materijali

U našoj školi Dan sigurnijeg interneta obilježit ćemo prigodnim programom za sve učenike i nastavnike Škole.

Učenike pozivamo da 7.2. pristupe rješavanju kviza, možda im se nasmiješi sreća i osvoje koju nagradu smiley

Utješna nagrada je i pristupanje kviza jer će proširiti svoje znanja o pitanjima sigurnosti na internetu laugh

Dan sigurnijeg interneta: Internet kviz s vrijednim nagradama

Program ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta 07.02.2017 #DSI2017:

• Online predavanje za učitelje
  • Online predavanje za djecu