« Listopad 2017 »

Zasadili srce od cvijeća!
Autor: Administrator , 29. 5. 2016.

Članovi partnerskog tima Srednje škole Otočac i poduzeća Gacka „Guduscani“ nekoliko su aktivnosti proveli i protekloga tjedna. Podsjetimo, Gacka d.o.o. je izabrala par učenika SŠ Otočac i uvela ih  u poslovni svijet. Na radionicama učenici upoznaju problematiku odlaganja otpada, ali najvažnije je učenje kako se stvarno posluje.

U srijedu su posjetili Dječji vrtić Ciciban gdje su izveli pripremljeni igrokaz, prilagođen dječjoj dobi, o pravilnom odlaganju otpada. Djeca su pažljivo slušala, a onda zauzvrat izvela pjesmicu „Ja sam mali ekolog“. Nakon  igrokaza i pjesme, učenici su djeci poklonili nekoliko svojih ručnih radova, a vrtićari su u znak zahvalnosti srednjoškolcima darovali izrađeni plakat.

U petak mladi su Guduscani sadili cvijeće u otočkome gradskom parku, i to u centralnom krugu ispred sjenice. Odlučili su cvijeće posaditi u obliku srca da se vidi kako su ga sadili mladi ljudi s velikim srcem.

Katarina Furlan

Zasadili srce od cvijeća!
Autor: Administrator , 29. 5. 2016.

Katarina Furlan