« Lipanj 2017 »

Generacija za primjer!
Autor: Administrator , 12. 5. 2016.

Broje se sati do kraja, još samo tri dana i odoše iz školskih klupa. Nastava ide punom parom, popravljaju se zadnje ocjene, a pod velikim odmorom ima dovoljno vremena i za' razvijanje formacije' za pjesmu.

Naravno, riječ je o našim maturantima čije uzorno ponašanje treba posebno pohvaliti. Nema glupavog polijevanja vodom, bacanja vodenih balona (na kraju krajeva opasnih radnji) i sličnih nepodopština - ova generacija uvela je nove standarde. Generacija za primjer! Generacija za pamćenje!

Kvalitetni mladi ljudi, dovoljno odgovorni, zreli i sposobni da za oproštaj od škole mogu upriličiti samo puno radosti, smijeha, pjesme i plesa.

Bravo!

Generacija za primjer!
Autor: Administrator , 12. 5. 2016.

Bravo!