Dani kruha

Autor: Ivanka Kranjčević-Orešković, 21. 10. 2010.

Već uobičajeno bogatstvo krušnih proizvoda, obilje kolača i drugih domaćih delicija, našlo se na izložbenim stolovima u holu Srednje škole Otočac. U četvrtak 21. listopada 2010. obilježen je tako Dan kruha i iskazana zahvalnost plodovima zemlje. ..

Izložbu za sva čula upotpunio je prigodni program, otvoren školskom eko-himnom Mi smo mladi ekolozi, u kojem su potom, nakon pozdravnih riječi ravnatelja prof. Dinka Sekule, izvedene pjesme i recitacije. Izabrani su i najljepše uređeni stolovi, prema ocjeni povjerenstva treće mjesto pripalo je III. razredu šumara, drugi je razred III. ekonomske, a prvi su IV. opće gimnazije.Plodove zemlje, kao i učenike i profesore, blagoslovio je otočki župnik i generalni vikar mons.mr. Tomislav Šporčić. Dio bogatstva s obilne trpeze srednjoškolci su poklonili i Domu za stare i nemoćne osobe Otočac, Domu zdravlja Otočac, župnom uredu i Gradu Otočcu.

Kako je bilo danas u Srednjoj školi Otočac, ali i u ustanovama koje su s darovima posjetili predstavnici škole, pogledajte u galeriji fotografija

Dani kruha

Autor: Ivanka Kranjčević-Orešković, 21. 10. 2010.

« Srpanj 2024 »