« Siječanj 2019 »

Suzana Burić nastupila u Zvjezdicama
Autor: Administrator , 5. 3. 2016.

Sinoć (4. ožujka) su mnoge oči s velikim zanimanjem pratile nastup Suzane Burić, učenice 1. razreda poslovni tajnik, u RTL-ovoj emisiji Zvjezdice. Naravno, posebno pomno gledalo se u Otočcu i okolici, a Suzana je to zanimanje u potpunosti opravdala.

Uz zanimljivu koreografiju dojmljivo je otpjevala  pjesmu My number one Elene Paparizou, pa sigurno nema nikog tko joj ispred malog ekrana nije zapljeskao. Pljeskali smo joj i zato što je tako jednostavno naglasila da dolazi "iz malog mjesta Kutereva koje je u blizini Otočca grada".

Četiri podignute stolice (Vanna, Alka Vuica, Luka Nižetić, Enis Bešlagić) veliko su priznanje mladoj pjevačici koja je pokazala pjevački talent velikih mogućnosti. Bravo, Suzana!!

GlasGacke/I.K.O.

Suzana Burić nastupila u Zvjezdicama
Autor: Administrator , 5. 3. 2016.

GlasGacke/I.K.O.