« Studeni 2018 »

Poziv na predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave po javnom pozivu br. 1
Autor: Ivanka Kranjčević-Orešković, 1. 12. 2015.

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva za organizaciju i provođenje maturalnog putovanja Srednje škole Otočac na sastanku održanom 1. prosinca 2015. godine, donijelo je odluku o izboru ponuda za organizaciju maturalnog putovanja (višednevne izvanučioničke nastave) u Srednju Europu po javnom pozivu broj 1, koje će se prezentirati roditeljima učenika na roditeljskom sastanku.

Izabrane su ponude sljedećih agencija:

1.  A.N.A.B.A.R. – TOURS, Rijeka

2.  Brod Tours,  Sl. Brod

3.  Kompas, Zagreb

Predviđeno vrijeme održavanja roditeljskog sastanka je srijeda, 9. prosinca 2015. godine s početkom u 16.30 sati.

Predstavnike odabranih agencija molimo da se odazovu ovom pozivu te roditeljima i nastavnicima prezentiraju svoje ponude. Predviđeno vrijeme za prezentaciju je najduže 20 minuta. Agencije će prezentacije izvoditi abecednim redoslijedom.

Zahvaljujemo svim sudionicima koji su poslali svoje ponude po javnom pozivu.

Autor: Ivanka Kranjčević-Orešković, 1. 12. 2015.

Izabrane su ponude sljedećih agencija:

1.  A.N.A.B.A.R. – TOURS, Rijeka

2.  Brod Tours,  Sl. Brod

3.  Kompas, Zagreb

Zahvaljujemo svim sudionicima koji su poslali svoje ponude po javnom pozivu.