Naša škola na Dječjem ljetu Otočac 2015.

Autor: Administrator , 3. 9. 2015.

U cjeloljetnom događanju Dječje ljeto 2015. u Otočcu, u sklopu kojega je tijekom srpnja i kolovoza održano ukupno 20 različitih društvenih, dramskih, kazališnih, glazbenih, likovnih, plesnih i rekreacijskih radionica i igraonica za djecu, sudjelovala je i Srednja škola Otočac.

Dvije radionice za djecu pripremile su prof. Anita Ladišić i pedagoginja Dijana Nikšić.

Dječje ljeto je upravo i otvorila radionica izrade krpenih cvjetnih brošica koju je vodila prof. Ladišić, održana u prostoru Turističke zajednice Grada Otočca, a okupilo se već na toj prvoj radionici 15 djece. Nešto kasnije radionicu izrade ukrasnih predmeta od papira i kartona, ponajviše cvjetnih motiva, vodila je pedagoginja Nikšić, a odaziv djece je također bio jako dobar.
To je samo potvrda da takvi sadržaji za djecu nikad nisu višak. Dapače.

Naša škola na Dječjem ljetu Otočac 2015.

Autor: Administrator , 3. 9. 2015.

To je samo potvrda da takvi sadržaji za djecu nikad nisu višak. Dapače.

« Travanj 2024 »