« Siječanj 2019 »

Foto natječaj "Proljeće u šumi" - obavijest učenicima
Autor: Administrator , 18. 3. 2015.

Povodom Svjetskog dana šuma i 250. obljetnice organiziranog šumarstva u Republici Hrvatskoj SŠ Otočac organizira foto natječaj na temu „Proljeće u šumi“!

Na natječaju mogu sudjelovati svi učenici škole. Fotografije se mogu snimiti fotoaparatom ili mobitelom u periodu od 16.-20. ožujka.

Svaki učenik može sudjelovati s najviše 3 fotografije. Fotografije za natječaj moraju imati sljedeće podatke: naziv, lokaciju, autora i razred. Rok za dostavu fotografije je petak, 20.03.2015. do 14h. Fotografije se u digitalnom obliku mogu dostaviti na e-mail škole (proljeceusumi@gmail.com) ili predati na USB-u profesorima šumarskih predmeta (profesori Abramović, Šop, Jelušić). Najbolje fotografije prema sudu stručne komisije bit će nagrađene!

Obavijest se nalazi na oglasnim pločama i web stranici škole.

Foto natječaj "Proljeće u šumi" - obavijest učenicima
Autor: Administrator , 18. 3. 2015.

Obavijest se nalazi na oglasnim pločama i web stranici škole.