« Studeni 2018 »

Naši gimnazijalci najbolji na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
Autor: Administrator , 10. 3. 2014.

Otočki su srednjoškolci ponovno pokazali zavidno poznavanje hrvatskoga jezika. Na natjecanju iz hrvatskog jezika za osnovne i srednje škole Ličko-senjske županije, održanom prošlog tjedna u OŠ Luke Perkovića u Brinju, osvojili su prva mjesta, i to s velikim postotkom riješenosti testa.

Među učenicima trećih razreda prvoplasirana gimnazijalka Srednje škole Otočac Marta Brala postigla je 76 bodova, a među natjecateljima iz 2. razreda najbolji rezultat od 62 boda ostvarila je Iva Kostelac. Obje su predložene za daljnje natjecanje na državnoj razini.

Odlične rezultate imaju i ostali otočki gimnazijalci koji su se natjecali, pa su tako učenici 2. razreda opće gimnazije Iva Jerbić i Antonio Grbac zauzeli 2. odnosno 3. mjesto, a učenica 3. razreda Laura Brajković 5. mjesto.

Svima njima mentorica je prof. Slavica Francetić.

Naši gimnazijalci najbolji na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
Autor: Administrator , 10. 3. 2014.

Svima njima mentorica je prof. Slavica Francetić.