Učenici Srednje škole Otočac na Otočkom valu

Autor: Administrator , 18. 11. 2013.

Dana 09. studenog 2013. godine  održana je prva večer ovogodišnjeg Otočkog vala. Kao i prošle godine, natjecatelji su mogli izabrati jednu pjesmu s kojom će se predstaviti žiriju i publici. Na prvoj ovogodišnjoj večeri Otočkog vala, uz brojnu publiku, važnu ulogu imao je i žiri koji je komentirao nastupe izvođača. Članovi žirija su: Darko Kranjčević, Jadranka Prša i Hrvoje Ostović.

Uz brojne druge izvođače, na pozornici su se našli i učenici SŠ Otočac. Tako su učenici okupljeni u „BAND AID BIVIUM“  izveli  pjesmu Nene Belana „Rijeka snova“.  Osim publike, koja je izvedbu više puta popratila glasnim pljeskom, oduševljenje nije skrivao ni žiri. Po riječima žirija band je izvrsno izveo pjesmu te s pravom zaslužio simpatije žirija i publike. Članovi Band Aid Bivium-a su  Ivan Orešković (vokal), Antonio Ladišić (gitara), Renato Hršak (bubnjevi), Josip Atalić (basprim), Tomislav Krznarić (prim) te Ivan Matasić (bas).

Publici se osim izvedbe svidio i naziv banda. Iako bi Bivium svim Otočanima trebao biti poznat  pojam, samo rijetki su znali što ta riječ zapravo znači. Naime, Bivium je latinski naziv za Otočac.  Odabravši ovo ima za svoj band, članovi banda  pokazali su domišljatost i originalnost.

Nadamo se da će Band Aid Bivium „pomesti“ konkurenciju te opravdati simpatije publike i zauzeti jedno od vodećih mjesta u finalu Otočkog vala. Odlična je bila i Manuela Vidmar, učenica 4. razreda zanimanja šumarski tehničar, koja je otpjevala pjesmu Jedina Toše Proeskog.  Vjerujemo da će na sljedećoj večeri Otočkog vala i Manuela pokazati puni raspon glasa, u čemu ju je ovaj put omela trema, te se tako također plasirati u finale.

Našim natjecateljima želimo puno uspjeha.

Dario Eror

Učenici Srednje škole Otočac na Otočkom valu

Autor: Administrator , 18. 11. 2013.

Našim natjecateljima želimo puno uspjeha.

Dario Eror