« Studeni 2018 »

Snjegović u školskom vrtu
Autor: Administrator , 21. 1. 2013.

Zadnji dan snježnog tjedna u Otočcu, a mislimo na petak, 18. siječnja, kada je snijeg konačno prestao padati, ispred zgrade Srednje škole Otočac pojavio se veliki snjegović.

Napravili su ga nakon nastave učenici 3. razreda zanimanja ekonomist, a bilo je zanimljivo pratiti njegovo nastajanje pod rukama osmorice graditelja predvođenih Florijanom Žegarcem. Taj je snjegović prije kuriozitet nego pravilo u školskom vrtu, pa je inicijativa ekonomista za svaku pohvalu. Osim snijega, za snjegovića su se tražili čepovi boca i grančice sa suhim lišćem, a jedan školski koš privremeno će poslužiti kao snjegovićeva kapa, dok južina i kiša ne učine svoje. Bit će to jako brzo, a idilične snježne dane i školskog snjegovića od zaborava spasili smo fotografijama.

M.K.G.

Foto: školski snjegović

Snjegović u školskom vrtu
Autor: Administrator , 21. 1. 2013.

M.K.G.

Foto: školski snjegović