Dan Srednje škole Otočac

Autor: Administrator , 7. 12. 2012.

U povodu Dana škole Srednje škole Otočac danas je u Školskoj športskoj dvorani odigran malonogometni turnir za učenike. U organizaciji profesora tjelesne i zdravstvene kulture na turniru su sudjelovale 4 malonogometne ekipe  sastavljene od učenika iz svih obrazovnih programa, pa su se natjecale ekipe Obrtnika, Ekonomista, Šumara i Gimnazije.

Prvi su igrali Obrtnici i Gimnazija, a pobijedila je Gimnazija rezultatom 3:1. U sljedećoj su utakmici snage odmjerile ekipe Ekonomista i Šumara, što je završilo rezultatom 5:2 u korist Ekonomista. Za treće mjesto igrali su Šumari i Obrtnici, a pobijedili su Šumari sa 7: 2.

U zadnjoj utakmici preostalo je razriješiti 1. i 2. mjesto, a kako su se Ekonomisti već pokazali odličnim nogometašima, očekivano je ostvaren rezultat 6:1 u njihovu korist.

Uslijedilo je proglašenje pobjednika te im je ravnatelj škole prof. Dinko Sekula podijelio priznanja. Najboljim strijelcem proglašen je Marko Krznarić iz 4. r. ekon., koji je u dvije utakmice postigao 4 gola, a najboljim igračem turnira Karlo Kostelac iz 4. r.ekon.

- Čestitam vam na doista odličnoj i fer igri jer niste samo dobri sportaši, nego i prijatelji, pomagali ste jedni drugima ustati kod padova i pokazali veliku razinu fer-playa, pohvalio je sportaše ravnatelj Sekula. Čestitkama su se pridružili i mr.sc. Suzana Bižanović i prof. Milorad Mandarić, koji je na kraju najavio održavanje i Božićnog turnira u odbojci za učenike i učenice. M.K.G.

Dan Srednje škole Otočac

Autor: Administrator , 7. 12. 2012.