« Studeni 2018 »

Obilježavanje Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a
Autor: Administrator , 7. 11. 2012.

Povodom Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a, našu školu je posjetila predstavnica udruge MIKS, koja se bavi prevencijom AIDS-a kroz umjetnost. Učenici koji pohađaju izvannastavnu aktivnost „Pozitivna psihologija“, Manuela Matasić, Ana Marija Tomaić i Dario Počinak, sudjelovali su u izradi prigodnog panoa.

Učenici su bili jako oduševljeni idejom predsjednice udruge MIKS. Bili su iznenađeni brojem oboljelih i umrlih od posljedica zaraze HIV virusom. Predsjednica udruge pokazala im je fotografije s međunarodne konferencije u Washingtonu te su ostali impresionirani brojem ljudi koji takav vid sjećanja na svoje bližnje podržavaju. U jednom trenutku učenici su ostali zapanjeni činjenicom što se u Hrvatskoj ljudi ne udružuju u zajednice kao što je ova. A.R.

Link Udruge

Foto galerija

Obilježavanje Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a
Autor: Administrator , 7. 11. 2012.

Link Udruge

Foto galerija