Završile su prijave u 1. upisnom krugu: službeni rezultati sutra

Autor: Administrator , 3. 7. 2012.

Tradicionalno je i ove godine u Srednjoj školi Otočac najveći pritisak bio na zanimanje ekonomist, a iako su ankete u završnim osmim razredima na našem području pokazivale pad zanimanja za opću gimnaziju, prijave su pokazale suprotnu sliku. Za oba programa, gimnaziju i ekonomist, prijavilo se više od dozvoljenih 24 učenika u razrednom odjelu. Slobodnih mjesta će u 1. krugu biti u svim ostalim programima.

Prema riječima predsjednice upisnog povjerenstva Dijane Nikšić, nakon ekonomista i gimnazije, po broju prijava slijede poslovni tajnik i šumarski tehničar, a najmanje zanimanja je pokazano za zanimanje prodavač.

M.K.G

Završile su prijave u 1. upisnom krugu: službeni rezultati sutra

Autor: Administrator , 3. 7. 2012.

M.K.G

« Srpanj 2024 »