PODJELA SVJEDODŽBI O ZAVRŠNOM RADU I NAGRADA ODLIČNIM UČENICIMA

Autor: Gorana Mandarić, 5. 7. 2024.

Podjelom svjedodžbi o završnom radu možemo se službeno pohvaliti da smo obrazovali 21 ekonomista, 12 poslovnih tajnika, 16 šumarskih tehničara, šest automehaničara, pet autoelektričara i šest elektromehaničara. No, ne samo to. S ponosom smo uručili nagrade učenicima koji su svih godina srednjoškolskog obrazovanja ostvarili odličan uspjeh i uzorno vladanje.

Učenike su pozdravili i zaželjeli im sve najbolje u poslovnom i privatnom životu ravnatelj Škole Ivan Vidmar, gradonačelnik Grada Otočca Goran Bukovac i predsjednik novog ogranka Matice hrvatske u Otočcu don Anđelko Zdeslav Kaćunko. Najuspješnije učenike za odličan uspjeh i uzorno vladanje nagradili su vrijednim knjigama, ali i novčanom nagradom od 100 eura. To su: Dominik Dasović, Mihaela Dasović, Natalija Jurković, Anamarija Klobučar, Julija Kostelac, Marija Mercedes Krema, Nika Rajković, Marija Furlan, Anja Vukmirović, Lorena Rogić i Ivana Tomaić. Uz nagrade najboljima, učenicima strukovnih programa razrednici Silvija Vašarević, Iva Abramović, Slavica Francetić i Željko Škorić podijelili su svjedodžbe o završnom radu i zaželjeli im puno uspjeha u svijetu rada, a nekima i u akademskom klupama nakon položenih ispita državne mature.

Nema ponosnijih od nastavnika koji su ih podučavali za strukovna zanimanja i roditelja koji su ih podržavali na tom putu.

Čestitamo!

PODJELA SVJEDODŽBI O ZAVRŠNOM RADU I NAGRADA ODLIČNIM UČENICIMA

Autor: Gorana Mandarić, 5. 7. 2024.

Čestitamo!

« Srpanj 2024 »