ŠARENA RIJEKA MLADOSTI OTOČKIM ULICAMA

Autor: Edi Šop, 26. 5. 2024.

Ovog petka je norijadom naših maturanata obilježen završetak njihovog srednjoškolskog obrazovanja. Gimnazijalci, ekonomisti, poslovni tajnici, šumarski tehničari, autoelektričari, elektromehaničari i automehaničari prošetali  su našim gradom, uz veselje i glazbu, u majicama s maštovitim natpisima.

Ova povorka otočkih maturanata pokazala je njihovu mladenačku i veselu energiju. Takav prizor je oduševio i građane grada Otočca, koji su s oduševljenjem promatrali i kamerom zabilježili ovaj događaj.
U povorci su maturante predvodili njihovi razrednici kao i policijski automobil, kako bi se na siguran način mogli prošetati i tako uz glasnu glazbu i zvukove zviždaljki obilježiti kraj svojeg školovanja. Uz glazbu i zviždaljke norijadu  su obilježili voda i  brašno.
Ovaj događaj ostat će zapamćen po dobroj zabavi te oproštaju od svakodnevnog viđanja kolega iz razreda i profesora. Bila je to norijada kojom je obilježen kraj jednog i početak drugog poglavlja u životima naših maturanata.

Novinarska skupina
Natalija Jurković
4. a

ŠARENA RIJEKA MLADOSTI OTOČKIM ULICAMA

Autor: Edi Šop, 26. 5. 2024.

Novinarska skupina
Natalija Jurković