MAŠKARANO VESELJE NAŠIH SREDNJOŠKOLACA

Autor: Gorana Mandarić, 13. 2. 2024.

Ekonomisti naše Škole odlučili su nastaviti tradiciju maskiranja, ali ovaj put uz pojačanje. U šarenilu i maskama pridružili su im se gimnazijalci i šumarski tehničari. Naravno, ne smijemo zaboraviti ni nastavnike koji su također sudjelovali u maskiranju. Time su pokazali svoju najvedriju stranu.

Zanimljive maske krasile su hodnike već od ranog jutra, od medicinskog osoblja, anđela, poštara, žena mafijašica, precijenjene arapske obitelji, automehaničara, vojnika do bubamara. Čak je bilo teško i prepoznati tko se krije iza nekih. No, zar to nije i cilj? Prerušiti se, pobjeći od stvarnosti i biti netko drugi. Na kraju su svi uživali u slasnim krafnama, glazbi i fotkanju.

Nadamo se da će vedri dječji duh u nama ostati kreativan i ništa manje raspoložen za nove zabavne maske iduće godine. Fotografije su dokaz naše maštovitosti i zajedništva, ali i da nitko nije ni previše star ni previše mlad da se maskira i zabavi.

Novinarska skupina

Kristina Dujmović, 2. a

Marina Dujmović, 3. b

MAŠKARANO VESELJE NAŠIH SREDNJOŠKOLACA

Autor: Gorana Mandarić, 13. 2. 2024.

Novinarska skupina

Kristina Dujmović, 2. a