NAŠI TRKAČI IZBORILI NASTUP NA ZAVRŠNICI PRVENSTVA HRVATSKE U POREČU

Autor: Gorana Mandarić, 8. 11. 2023.

srijedu, 8. studenoga 2023. godine održano je županijsko prvenstvo u krosu na kanalu pored rijeke Gacke, a naše su nas ekipe izvrsno predstavile. Učenici Dragan NarančićĐorđe NarančićMarin Dolić i Andrej Nekić zauzeli su prvo mjesto pod vodstvom nastavnika Milorada Mandarića.

Naši su mladići iza sebe ostavili školska sportska društva iz Strukovne škole Gospić, Srednje škole Plitvička jezera i Gimnazije Gospić te se plasirali na završnicu prvenstva Hrvatske u Poreču gdje će predstavljati našu Školu i Županiju. Nažalost, s njima neće otputovati naše trkačice, Karla Lončar, Melani Pielić, Dorotea Jurković-Rajačić i Mihaela Jurković, s nastavnikom Milanom Rukavinom, koje su u ukupnom poretku zauzele drugo mjesto. Navijat ćemo za zlatne djevojke iz Gimnazije Gospić kojima, kao i našim Gackim sokolima, želimo puno uspjeha među trkačkom elitom.

Zadovoljstvo nam je što smo bili domaćinom sportskog događaja kojim se djecu i mlade potiče na aktivni i sportski život. Trčanje im ne bi trebalo predstavljati napor i mučenje, nego uspomenu koju će njegovati ostatak života, što su i potvrdili današnji sudionici.

NAŠI TRKAČI IZBORILI NASTUP NA ZAVRŠNICI PRVENSTVA HRVATSKE U POREČU

Autor: Gorana Mandarić, 8. 11. 2023.