NE DVOJI! ZA DRUGOG IZDVOJI!

Autor: Gorana Mandarić, 14. 10. 2023.

U nadi da će siromašnih obitelji biti sve manje, a osmijeha sve više naši su srednjoškolci već tradicionalno drugi četvrtak u listopadu udružili snage s Hrvatskim Crvenim križem i uključili se u 51. sabirnu akciju Solidarnost na djelu.

U ovogodišnjoj akciji sudjelovalo je 19 učenika naše Škole koji su za sve potrebite prikupljali novčana sredstva po svim naseljima na području Otočca. Također su se na štandu postavljenom ispred crkve Presvetog Trojstva u Otočcu svim zainteresiranim građanima mjerili tlak i šećer u krvi, uz nazočnost djelatnika Doma zdravlja Otočac i Crvenog križa Otočac. Svim donatorima uručeni su bonovi zahvalnosti.

Cilj ove akcije bio je razviti solidarnost među svima nama i prikupiti pomoć za socijalno ugrožene sugrađane. Naši mali doprinosi njima znače puno. Dobra djela privlače nova dobra djela i stvaraju u ljudskoj duši ozračje dobrote, samo je potrebna volja. U ovoj akciji sudjelovala sam dva puta i potaknula me da se pridružim Gradskom društvu Crvenog križa Otočac.

Pridruži se i ti!

Novinarska grupa

Lana Žubrinić

3. d

NE DVOJI! ZA DRUGOG IZDVOJI!

Autor: Gorana Mandarić, 14. 10. 2023.

Pridruži se i ti!

Novinarska grupa