OBRANA ZAVRŠNIH RADOVA POLAZNIKA OBRAZOVANJA ODRASLIH

Autor: Gorana Mandarić, 20. 7. 2023.

Još jedna generacija polaznika obrazovanja odraslih naše Škole uspješno je stekla srednju stručnu spremu. Izradom i obranom završnih radova postali smo bogatiji za 14 elektrotehničara, sedam šumarskih tehničara, tri ekonomista, dva strojobravara i jednog automehaničara.

Posebno nas veseli činjenica da su polaznici iz različitih krajeva Lijepe Naše, od Otočca, Senja, Krasna, Kutereva, Kosinja, Gospića, Lovinca, Udbine, Zadra, Benkovca, Makarske, do Pelješca. Neki su prvi put upisali srednju školu, neki su nastavili srednjoškolsko obrazovanje, dok su neki upisali prekvalifikaciju ili doškolavanje.

Nudimo i programe osposobljavanja za poslove njegovatelja starijih i nemoćnih osoba, knjigovođe i računalnog operatera, ali i programe učenja stranih jezika (engleskoga i njemačkoga jezika te hrvatskoga jezika za strance) kojima ćete dodatno usavršiti svoje vještine i postići konkurentnost na tržištu rada.

Budite i vi polaznici nove generacije našeg obrazovanja odraslih!

OBRANA ZAVRŠNIH RADOVA POLAZNIKA OBRAZOVANJA ODRASLIH

Autor: Gorana Mandarić, 20. 7. 2023.

Budite i vi polaznici nove generacije našeg obrazovanja odraslih!