DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA U ODBOJCI

Autor: Gorana Mandarić, 23. 3. 2023.

Naši odbojkaši i odbojkašice današnje su prijepodne proveli u dvorani Intersport u Poreču. S najboljima su se našli u završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava. Nažalost, četvrtfinalne utakmice nisu izborili, ali vratili su se bogatiji za još jedno sportsko iskustvo.

Na putu do četvrtfinala naši su mladići trebali svladati školsko sportsko društvo Dominik Savio iz Rijeke i školsko sportsko društvo Pregrada iz Pregrade. Međutim, poraz protiv Riječana i pobjeda protiv Pregrađana nisu bili dovoljni za prolazak u četvrtfinale. U svakom slučaju dobar nastup naših Gackih sokola, Josipa Jergovića, Luke Bronzovića, Milana Hodaka, Ivice Hodaka, Luke Odorčića, Luke Vukelića, Karla Vukovića, Jakova Nikšića, Hrvoja Kalanja, Erika Netahlija, Matea Dujmovića i Ivana Klobučara, koje je pripremao nastavnik Milorad Mandarić.

U skupini C naše su se djevojke sastale sa sportskim školskim društvom Marul iz Slatine i školskim sportskim društvom Gimnazijalac iz Šibenika. Iako su izgubile u obje utakmice, srčano su se borile i opravdale svoje mjesto među najboljima u Hrvatskoj. To su Leona Jozing, Karla Šebalj, Nika Glumičić, Đurđa Žigić, Lana Burić, Marta Kostelac, Ana Pernar, Darija Košćak, Melani Pielić, Marta Fajdetić, Karmen Orešković i Jurja Mudrovčić. Njih je pripremao nastavnik Milan Rukavina.

DRŽAVNO PRVENSTVO ŠKOLSKIH SPORTSKIH DRUŠTAVA U ODBOJCI

Autor: Gorana Mandarić, 23. 3. 2023.