RADNI RUČAK U ZADRU

Autor: Adela Rukavina, 16. 5. 2022.

Povodom druge faze provedbe projekta Instituta za društvena istraživanja u Zagrebu i Ministarstva znanosti i obrazovanja  „Nacionalno praćenje učinaka pandemije covid-19 i potresa iz 2020. godine na organizaciju odgojno-obrazovnih procesa i dobrobit učenika i odgojno-obrazovnih djelatnika u Republici Hrvatskoj“  u Zadru je održan radni ručak za ravnatelje i školske koordinatore škola koje sudjeluju u projektu.

Radni ručak je iskorišten za ugodno druženje s Borisom Jokićem i njegovim timom, podijeljeni su preostali upitnici i dogovoreni svi detalji provedbe istraživanja u školama.

Da podsjetimo:

Ove godine istraživanje je nešto manjeg obima i sastoji se od:

a) Primjene upitnika u 3. razredima

b) On-line upitnika za ravnatelje, stručne suradnike i nastavnike

U ovom istraživačkom valu predviđeno je sudjelovanje samo jedne generacije učenika i to onih iz 3. razreda (u prethodnom su valu sudjelovali kao učenici 2. razreda).

Baš kao i prošle školske godine, predviđeno je sudjelovanje svih razrednih odjela. Postupak je isti i to na način da školski koordinator provodi istraživanje uživo s učenicima.

RADNI RUČAK U ZADRU

Autor: Adela Rukavina, 16. 5. 2022.

Da podsjetimo:

Ove godine istraživanje je nešto manjeg obima i sastoji se od:

a) Primjene upitnika u 3. razredima

b) On-line upitnika za ravnatelje, stručne suradnike i nastavnike