POZIV ZA STEM RADIONICE

Autor: Adela Rukavina, 13. 1. 2022.

Hrvatski ured za kreativnost i inovacije (HUKI) poziva učenike od 1. do 4. razreda naše škole na STEM radionice.

Radionice se odvijaju u sklopu projekta „STEM akademija“ koji je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

STEM radionice će se održati u Zagrebu od  21. do 25. veljače 2022. godine, a usmjerene su na primjenjeno računarstvo, multimedijsko računarstvo, robotiku i geološko inženjerstvo.

Radionice su namijenjene učenicima srednjih škola s područja cijele Hrvatske te su u potpunosti besplatne. Sudionicima je plaćen put, smještaj u Zagrebu i dnevni obroci tijekom trajanja radionica.

Učenici mogu birati 4 radionička programa: Izrada videoigara, Izrada mobilne aplikacije, Zemlja, čovjek i geotehnologija te robotika, a na svakom programu može sudjelovati 20 učenika. Prijave se vrše putem online obrasca, a moguće su do 6. veljače 2022. u 23:59.

Ovo je sjajna prilika da se učenici zainteresiraju za STEM područje te prošire svoja znanja.

Više o projektu “STEM akademija” potražite na našoj web stranici: https://stemakademija.hr/

POZIV ZA STEM RADIONICE

Autor: Adela Rukavina, 13. 1. 2022.