POSJET EKONOMISTA ERSTE BANCI

Autor: Gorana Mandarić, 18. 6. 2021.

Posljednji tjedan nastave, po završetku školskih obaveza, učenici prvog razreda programa ekonomist posjetili su Erste banku zahvaljujući nastavnici ekonomske grupe predmeta Ivani Jergović.

„U banci nas je veselo dočekao direktor Mario Kostelac sa svojim djelatnicama. Posebno nas je oduševilo saznanje da su iste djelatnice također u svom srednjoškolskom obrazovanju završile našu ekonomsku školu“, rekao nam je Josip. Oduševljenje posjetom iskazao je i Luka: „Ljubazno su nas upoznali s načinom poslovanja u banci. Ponovili smo znanje o tekućem, žiro i deviznom računu. Dobili pregršt informacija o štednjama, kreditima, kao i o aplikacijama za mobilno bankarstvo koje su danas posebno popularne.“

POSJET EKONOMISTA ERSTE BANCI

Autor: Gorana Mandarić, 18. 6. 2021.

« Travanj 2024 »