OBILJEŽAVANJE DANA EUROPE

Autor: Gorana Mandarić, 12. 5. 2021.

Iako je Dan Europe ove godine pao na neradni dan, 9. svibnjaučenici prvog razreda ekonomist sa zadovoljstvom su ga obilježili danas na nastavnom predmetu Globalno poslovno okruženje nizom aktivnosti koje je za njih osmislila nastavnica Ivana Jergović.

To je dan kada se slavi mir i jedinstvo u Europi. U takvom ozračju ekonomisti su izradili plakat o Europskoj uniji, obojili zastave država članica i virtualno se prošetali institucijama Europske unije. Tim edukativno-zabavnim aktivnostima uspjeli su ponoviti i proširiti svoja znanja o Europi, Europskoj uniji i njezinim članicama, ali i ukazati na važnost toga dana. Da je uistinu bilo edukativno i zabavno, pokazuju i fotografije koje su nastale u učionici, ali i izvan nje.

OBILJEŽAVANJE DANA EUROPE

Autor: Gorana Mandarić, 12. 5. 2021.

« Travanj 2024 »