VIRTUALNO360

Autor: Adela Rukavina, 5. 5. 2021.

Virtualno360 stvara virtualne šetnje usluge Google Street Viewa po cijeloj Hrvatskoj.

Sve više poslovnih subjekata uviđa prednosti koje nudi Google Street View Trusted, te već koriste ovu uslugu.

Srednja škola Otočac će se također prezentirati na ovaj novi, moderan način  - putem aplikacije Google Streeet View i interaktivne virtualne šetnje prostorom škole.

Snimanje će biti će organizirano za desetak dana, a i vrijeme mora biti sunčano da bi snimanje ispalo što bolje.

Pomoću virtualnog prikaza 360° svatko će moći razgledati ne samo školu izvana, nego i unutrašnjost zgrade, knjižnicu, školski hol, informatičke učionice, kabinete kemije i fizike, učionice šumarskih tehničara, radionice praktične nastave za učenike elektro i strojarske grupe, školsku sportsku dvoranu, učenički dom, zbornicu, prostorije uprave Škole i druge zanimljive prostore za učenike u školi.

Tako škola postaje pristupačnija i zanimljivija, te se približava potencijalnim budućim učenicima i njihovim roditeljima.

VIRTUALNO360

Autor: Adela Rukavina, 5. 5. 2021.

« Travanj 2024 »