LOOMEN - Kako izabrati prikladnu aktivnost ili resurs

Autor: Adela Rukavina, 15. 3. 2021.

Četvrti u nizu webinara o Loomenu pod nazivom “Loomen - Kako izabrati prikladnu aktivnost ili resurs” namijenjen je svim zainteresiranim korisnicima CARNET Loomena. Cilj webinara je pomoći nastavnicima pri odabiru prikladne aktivnosti i resursa u tečaju ovisno o vrsti i namjeni sadržaja, primjerice aktivnostima najpogodnijim za provedbu vrednovanja ili komunikaciju. Pri tome će nam pomoći Vodič kroz Moodle za nastavnike.

Svi zainteresirani za svoje sudjelovanje na edukaciji trebaju:

1. Prijaviti se putem aplikacije EMA koristeći AAI@EduHr, najkasnije do početka edukacije.
  2. Na dan provedbe webinara, prijaviti se u MS Teamse sa svojim elektroničkim identitetom AAI@EduHr, i potom pristupiti webinaru putem Microsoft Teams live events alata.

Na taj način, nakon prijave u MS Teamse sa svojim elektroničkim identitetom i sudjelovanjem u webinaru, sudionici ostvaruju pravo na potvrdu o sudjelovanju.

Na portalu CARNET Meduza možete pogledati kratku videouputu za prijavu u MS Teams/MS Live Event/Web. Ako se propustili prethodne webinare, snimke isto možete pogledati na portalu CARNET Meduza.

LOOMEN - Kako izabrati prikladnu aktivnost ili resurs

Autor: Adela Rukavina, 15. 3. 2021.

Svi zainteresirani za svoje sudjelovanje na edukaciji trebaju:

« Travanj 2024 »