KONFERENCIJA O OSIGURAVANJU KVALITETE U STRUKOVNOM OBRAZOVANJU

Autor: Adela Rukavina, 20. 1. 2021.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih poziva strukovne škole na prvu nacionalnu Konferenciju o osiguravanju kvalitete u strukovnom obrazovanju koja će se održati na daljinu 18. veljače 2021. u trajanju od 10:00 do 13:30 sati.

Konferencija je namijenjena koordinatorima samovrjednovanjakoordinatorima kvalitete i članovima povjerenstava za kvalitetu u strukovnim školama.

Tijekom konferencije stručnjaci u području obrazovanja, djelatnici Agencije i strukovnih škola predstavit će pristupe, metode i primjere dobre prakse u osiguravanju kvalitete u strukovnom obrazovanju iz Hrvatske i inozemstva.

Teme konferencije obuhvatit će praćenje učenika nakon završetka strukovnog obrazovanja, međunarodnu kolegijalnu procjenu, aspekte osiguravanja kvalitete nastave na daljinu u strukovnom obrazovanju, kao i najnoviji pregled javnih politika koje podupiru procese osiguravanja kvalitete u strukovnom obrazovanju u Europi.

Također, konferencija će biti prilika za razmjenu iskustva i međusobno umrežavanje sudionika. Konferencija o osiguravanju kvalitete Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih predstavlja doprinos kontinuiranoj podršci strukovnim školama u provedbi procesa samovrjednovanja, stručnom usavršavanju i profesionalnom razvoju timova za kvalitetu, platformu za  razmjenu iskustava među strukovnim školama te doprinos jačanju kulture kvalitete i neprestanog unaprjeđivanja kvalitete strukovnog obrazovanja.

KONFERENCIJA O OSIGURAVANJU KVALITETE U STRUKOVNOM OBRAZOVANJU

Autor: Adela Rukavina, 20. 1. 2021.

« Travanj 2024 »