BOŽIĆNI DAROVI

Autor: Adela Rukavina, 18. 12. 2020.

Učenici 2. gimnazije uputili su nam sljedeći tekst:

I ove godine Božić nam je brzo došao, a s njim je stiglo i razdoblje sreće i ljubavi, ali i darivanja. Tako su i učenici 2. gimnazije odlučili darovati svoje profesore.

Još od početka listopada marljivo radimo i i ukrašavamo raznobojne teglice decupage tehnikom. Naravno, ništa to ne bi bilo moguće bez naše ravnateljice koja nam je osigurala materijal, ali ni bez naše razrednice, prof. Snježane Jovanić, koja nas je pomno motrila i pratila naš rad.

Svaka teglica ima i jedinstvenu čestitku s najljepšim željama za blagdane. Pred kraj godine teglice su stavljene pod bor u zbornici. Obradovala nas je zahvalnost naših profesora, koji su bili zaista oduševljeni ovim znakom pažnje i božićnog duha.

Svim djelatnicima i učenicima želimo sretne blagdane i Novu 2021. godinu.

BOŽIĆNI DAROVI

Autor: Adela Rukavina, 18. 12. 2020.

Učenici 2. gimnazije uputili su nam sljedeći tekst:

Svim djelatnicima i učenicima želimo sretne blagdane i Novu 2021. godinu.

« Travanj 2024 »