KRAJ NASTAVNE GODINE

Autor: Adela Rukavina, 24. 6. 2020.

Povodom završetka nastavne godine upućujem iskrene čestitke svim nastavnicima, učenicima i roditeljima na trudu i strpljenju u ovoj po mnogočemu posebnoj godini. Iako nas je situacija s epidemijom koronavirusa sve iznenadila i rastužila, uspješno smo savladali sve prepreke koje nam je nametnula novonastala situacija.

Organizirali smo virtualnu nastavu koja uključuje organizaciju virtualnih učionica, virtualnu zbornicu i uspješno smo se prilagodili novom obliku nastave, koji ipak koliko god bio napredan, po mišljenju mnogih sudionika ne može zamijeniti onu "pravu" nastavu koja uključuje stvarno druženje, komuniciranje i interakciju, zbog koje je školsko doba najljepše doba u životu.

Učenicima koji su uspješno završili nastavnu godinu želim vesele i bezbrižne praznike, a onima koji nisu, želim puno uspjeha na dopunskoj nastavi i popravnim ispitima.

Sljedeća školska godina počinje 7. rujna 2020. i nadam se da će biti "normalna", bez virtualnog svijeta i s dobrom epidemiološkom situacijom.

Adela Rukavina, prof.

KRAJ NASTAVNE GODINE

Autor: Adela Rukavina, 24. 6. 2020.

Adela Rukavina, prof.

« Kolovoz 2020 »

CMS za škole logo
Srednja škola Otočac / Ćirila i Metoda 2, HR-53220 Otočac / ss-otocac.skole.hr / ured@ss-otocac.skole.hr