RiBROO-kamp za brucoše

Autor: Dijana Nikšić, 24. 6. 2020.

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci osmu godinu zaredom organizira Ribroo - kamp za brucoše. Kamp je osmišljen kao četverodnevno druženje svih studenata prve godine na Sveučilištu u Rijeci te RSRTC Platak.

Cilj kampa je integracija brucoša u akademsku zajednicu kroz edukativne radionice, sportske i zabavne aktivnosti.

Ako studenti dolaze iz druge sredine, upoznavanje svih segmenata studentskog života je sporije i teže, jer treba vremena da se osjećaju kao kod kuće. Ovim Kampom želi se ubrzati i pospješiti ovaj tranzicijski period, a upoznavanjem kolega i budućih prijatelja u neformalnom okruženju doprinijeti će bržem razvoju njih sami kao studenata i osoba.

Sve detaljne informacije pogledajte u privitku.

Priloženi dokumenti:
brosura_ribroo_print_(1).pdf (7.30 MB)
Ribroo_-_kamp_za_brucose_informacije.docx (13.75 KB)

RiBROO-kamp za brucoše

Autor: Dijana Nikšić, 24. 6. 2020.

Sve detaljne informacije pogledajte u privitku.

Priloženi dokumenti:
brosura_ribroo_print_(1).pdf (7.30 MB)
Ribroo_-_kamp_za_brucose_informacije.docx (13.75 KB)

« Kolovoz 2020 »

CMS za škole logo
Srednja škola Otočac / Ćirila i Metoda 2, HR-53220 Otočac / ss-otocac.skole.hr / ured@ss-otocac.skole.hr