ISPRAVLJANJE NEGATIVNIH OCJENA

Autor: Adela Rukavina, 17. 5. 2020.

Ako učenici žele ISPRAVLJATI NEGATIVNU OCJENU, mogu doći u školu, ali ima nekoliko uvjeta kojih se obavezno treba pridržavati.

- Grupa ne smije biti veća od 10 učenika

- Nastavnik napravi popis učenika i dan ranije dostavi taj popis mailom u tajništvo škole. Treba navesti i broj učionice u koju misli pozvati učenike, da bi se učionica prethodno dezinficirala.

- Svakom učeniku koji dolazi u školu, nastavnik treba elektronički poslati izjavu koju treba popuniti i isto elektronički vratiti nastavniku, a on te izjave (svoju također) prosljeđuje tajništvu. Bez izjave nema ulaska u prostor škole.

- Na ulazu treba dezinficirati ruke i uputiti se prema učionici.

- Nepotrebno zadržavanje u školi nakon obavljene aktivnosti NIJE DOPUŠTENO.

Isto vrijedi i za organizaciju predmetnih, razlikovnih, razrednih, popravnih ispita i dopunskog rada.

Dolazak učenika na aktivnosti u školu treba organizirati na način da se učenici ne grupiraju pri dolasku (izvan i unutar ustanove poželjan je fizički razmak od 2 metra).

Od 18.5.2020. (ponedjeljak) moguće je organiziranje stručne prakse i kod poslodavaca uz poštivanje svih epidemioloških mjera zaštite . Opće uvjete vezene uz realizaciju stručne prakse i praktične nastave, koji slijede Upute HZJZ-a, izradit će Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.

NARAVNO, GLAVNA JE PREPORUKA DA SE AKO JE TO MOGUĆE, SVE AKTIVNOSTI OBAVLJAJU ON LINE.

ISPRAVLJANJE NEGATIVNIH OCJENA

Autor: Adela Rukavina, 17. 5. 2020.

- Grupa ne smije biti veća od 10 učenika

- Na ulazu treba dezinficirati ruke i uputiti se prema učionici.

- Nepotrebno zadržavanje u školi nakon obavljene aktivnosti NIJE DOPUŠTENO.