« Lipanj 2020 »

JOŠ JEDAN VIRTUALNI SASTANAK S MINISTRICOM
Autor: Adela Rukavina, 27. 4. 2020.

Dana 23.travnja 2020. održan je još jedan virtualni sastanak s preko 1300 ravnatelja osnovnih i srednjih škola s ministricom Blaženkom Divjak. Ono što je bitno za rad naše škole je to da će školska godina za učenike srednjih škola završiti putem nastave na daljinu.

Ministrica je dala informaciju da bi se obavezni ispiti državne mature održali u razdoblju od 8. - 29.6.2020. i to ne uključujući gradivo drugog polugodišta četvrtog razreda, naravno gimnazijskog programa. U tom razdoblju bi se održao i esej iz hrvatskog jezika.

U svibnju bi se proveo probni on-line esej iz hrvatskog jezika, na koji se pozivaju svi učenici završnih razreda, a sudjelovanje je dobrovoljno.

Završni ispiti bi se održavali od sredine svibnja uz uvjete koje odredi HZJZ i Stožer civilne zaštite.

JOŠ JEDAN VIRTUALNI SASTANAK S MINISTRICOM
Autor: Adela Rukavina, 27. 4. 2020.