NASTAVA NA DALJINU - OBAVIJEST ZA UČENIKE

Autor: Adela Rukavina, 17. 3. 2020.

Od sutra 18.3.2020. (srijeda) počinje nastava na daljinu. Svi učenici koji se nisu prijavili na mrežu Yammer imate vremena još danas to napraviti. Ako nemate korisničke podatke, kontaktirajte razrednike ili tajništvo škole na broj 053/771-134.

Ovo je današnji osnovni raspored sati za cijelu Hrvatsku koji isporučuje MZO:

1.razred       2.razred       3.razred      4.razred

Sve ostale video lekcije za osnovnu i srednju školu dostupne su na mrežnim stranicama Škole za život na ovom linku: Škola za život

Od sutra će vaši predmetni nastavnici prema rasporedu sati stavljati u vaše grupe nastavne materijale. Ne morate pratiti nastavu u stvarnom vremenu, nego pratite upute predmetnih nastavnika i postupite prema njima. Za sve dodatne informacije obratite se svojim razrednicima ili predmetnim nastavnicima putem mreže Yammer.

Ovo je svima nama jedno novo iskustvo i nadam se da ćemo iz njega puno naučiti. Svim učenicima, nastavnicima i roditeljima želim da što bezbolnije prebrodimo ovo teško razdoblje, a za kraj bih citirala Friedricha Nietzschea i njegovu meni omiljenu izreku: "Što me ne ubije, to me ojača".

Adela Rukavina, prof.

NASTAVA NA DALJINU - OBAVIJEST ZA UČENIKE

Autor: Adela Rukavina, 17. 3. 2020.

Ovo je današnji osnovni raspored sati za cijelu Hrvatsku koji isporučuje MZO:

1.razred       2.razred       3.razred      4.razred

Adela Rukavina, prof.