« Travanj 2020 »

OBAVIJEST ZA UČENIKE
Autor: Adela Rukavina, 15. 3. 2020.

Molim učenike da provjere da li su prijavljeni na mrežu Yammer, tj. da li se nalaze u svom virtualnom razredu. Razrednici ne mogu dodati učenika u razred ako oni ne upute zahtjev da ih pridruže, jer puno učenika u Hrvatskoj ima isto ime i prezime, pa razrednici ne znaju tko je njihov učenik. Dakle, UPUTITE ZAHTJEV.

Sutra i u utorak će se testirati komunikacijski kanali, odnosno veza razrednika s razredom i veza predmetnih nastavnika s razredom.

Nastava će početi u srijedu 18.3.2020. pa pratite svoj virtualni razred i mrežnu stranicu škole. Tu ćete dobivati sve važne obavijesti.

OBAVIJEST ZA UČENIKE
Autor: Adela Rukavina, 15. 3. 2020.