« Travanj 2020 »

Zdrav za 5
Autor: Dijana Nikšić, 4. 3. 2020.

Policijska službenica iz Odjela prevencije Policijske uprave Ličko-senjske, Kristina Orešković, održala je s učenicima prvih razreda interaktivno predavanje o štetnosti i posljedicama uporabe droga.

Kroz predavanje učenike se informiralo i o policijskim poslovima i primjeni policijskih ovlasti prema počiniteljima kažnjivih radnji i sankcijama u slučajevima zlouporabe droga s ciljem razvijanja osjećaja odgovornosti za djela koja su počinjena protivno zakonskim odredbama i radi pobuđivanja svijesti o sankcijama za takva kaznena djela.

Zdrav za 5
Autor: Dijana Nikšić, 4. 3. 2020.