« Studeni 2018 »

Priprema promidžbenih materijala za nastup na Smotri vježbeničkih tvrtki
Autor: Administrator , 9. 3. 2016.

Učenici 4. razreda zanimanja ekonomist pripremili su promidžbene materijale za sudjelovanje na Smotri vježbeničkih tvrtki što se održava 10. ožujka 2016.  u Rijeci, a gdje će predstaviti poslovanje svoje vježbeničke tvrtke Kaldi d.o.o..

Svake se godine održava Smotra/sajam vježbeničkih tvrtki četvrtih razreda koju provodi Agencija za strukovno obrazovanje i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa. Svaku strukovnu školu na Smotri može predstavljati jedna vježbenička tvrtka, a na štandu mogu biti najviše tri učenika/ce jedne vježbeničke tvrtke u pratnji jednog nastavnika.

Iz 4. razreda Srednje škole Otočac na Smotri će svoju vježbeničku tvrtku predstaviti učenici Magdalena Ostović, Mirela Marija Božičević i Josip Atalić pod vodstvom prof. Gordane Žubrinić. Prilikom izrade plakata i ostalih promidžbenih materijala (kataloga, kalendara, posjetnica, naljepnica za proizvode tvrtke Kaldi, kavu, čajeve i liker od kave) u školskoj knjižnici pridružili su im se i Paula Oršanić i Luka Burić te knjižničarka Ankica Babić.

Na Smotri će samostalno urediti štand uz pomoć pripremljenoga promidžbenog materijala te prezentirati proizvode tvrtke Kaldi d.o.o., tvrtke osnovane u školi koja radi sve što i prave tvrtke u stvarnom poslovnom svijetu, od osnutka tvrtke, računovodstvenih poslova, prodaje i marketinga, osim što posluje fiktivnom robom i fiktivnim financijama. Tako će učenici ujedno vježbati i prezentacijske i komunikacijske vještine.