DODJELA UVJERENJA ZA SEDAM NOVIH KNJIGOVOTKINJA

Autor: Gorana Mandarić, 16. 4. 2024.

U našoj Školi završena je višemjesečna edukacija za obavljanje poslova knjigovođe. Sedam polaznica uspješno je završilo edukaciju, a danas su im podijeljena uvjerenja o osposobljavanju za stjecanje ove djelomične kvalifikacije. Polaznice su iskoristile vaučer za obrazovanje koji im je omogućio Hrvatski zavod za zapošljavanje. Riječ je o financijskoj podršci za stjecanje zelenih i digitalnih  vještina.

Edukacija je namijenjena polaznicima koji započinju karijeru u knjigovodstvu kao i onim polaznicima koji već rade knjigovodstvene poslove, a žele proširiti svoja znanja i usavršiti se u vođenju knjigovodstva. Praktični dio nastave odvija se u knjigovodstvenom programu Synesis koji je zbog svoje jednostavne primjene jedan od najzastupljenijih knjigovodstvenih programa u poduzećima, obrtima i knjigovodstvenim servisima. Novi ciklus predavanja započinje na jesen.

S ponosom najavljujemo kako će naše obrazovanje odraslih od jeseni imati novi program za njegovatelje koji će polaznicima omogućiti stjecanje djelomične kvalifikacije pružajući im viši stupanj obrazovanja i pripreme za rad u skrbi o starijim i nemoćnim osobama.

Stoga iskoristi i ti besplatnu edukaciju uz vaučer te upiši neki od naših programa!

« Travanj 2024 »