ODBOJKAŠI I ODBOJKAŠICE DO POBJEDNIČKOG TRONA

Autor: Gorana Mandarić, 15. 3. 2024.

I ove su godine naši odbojkaši i odbojkašice pokazali da su najbolji u županiji. Obranili su titule prošlogodišnjih županijskih prvaka i prvakinja te se plasirali na državnu završnicu u Poreču koja će se odigrati u travnju, a do tada im preostaje još mnogo treninga s mentorima Milanom Rukavinom i Miloradom Mandarićem.

Vjerujemo i da je prepuna dvorana podrške razrednih kolega pridonijela dobrim rezultatima, ali svakako je u prvom planu njihov neosporan talent zbog kojeg im konkurencija nije mogla ništa. Bude li igra na državnom prvenstvu jednako dobra kao danas, naši mladići i djevojke mogli bi ostvariti zapažene rezultate.

Stoga čestitke Alani Draženović, Marti Kostelac, Dariji Košćak, Ani Pernar, Melani Pielić, Karmen OreškovićMarti Jergović, Leonardi Rajačić, Tini Mandarić, Mihaeli Jurković, Dorotei Jurković-Rajačić i Ani Podnar te Mateju Majeru, Borni Orliću, Luki Odorčiću, Luki Vukeliću, Karlu Vukoviću, Luki Žubriniću, Antoniju Bićaniću, Luki Bronzoviću, Borni Delaču, Josipu Jergoviću, Ivanu Žubriniću, Mateu Dujmoviću, Ivici Hodaku i Milanu Hodaku na spektakularnim utakmicama koje su nam danas priuštili.

« Travanj 2024 »