preskoči na sadržaj

Srednja škola Otočac

Login
Tražilica
Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Djelatnici

Ravnatelj

 

Ivan Vidmar

prof. PTO - a

 

Nastavni kadar

 

Iva Abramović

dipl. ing. šumarstva

Ankica Banić

dipl. ing. kemije

Suzana Bižanović

mr. sc. - TZK

Gordana Božičević

dipl. ekonomist

Mirjana Dasović

prof. njemačkog jezika i književnosti

i engleskog jezikaa i književnosti

Jasminka Devčić

prof. ruskog jezika i filozofije

Hrvatina Dubravčić

mag. ekonomije

Iverija Filipović

dipl. iur.

Slavica Francetić

prof. hrv. ili srp. jezi. i jug. knjiž.

Vlatka Gašparović

dipl. ekonomist

Mišo Gladović

mag. edukacije politehnike i informatike

Milan Glušac

dipl. geograf

Suvad Hadžić

prof. mehanike i mehaničke tehnologije

Ivana Jergović

mag. ekonomije

Ljiljana Jergović

prof. biologije i kemije

Augustin Jelušić

dipl. ing. šumarstva

Snježana Jovanić

dipl sociolog i dipl. historičar umjetnosti

Petra Jović

dipl. arheolog i prof. latinskog jezika i rimske književnosti

Smiljana Jović

prof. pedagogije i njem. jezika i

književnosti

Milan Jurković

elektromehaničar

Manja Kostelac-Gomerčić

prof. hrvatskog jezika

Dario Košćak

dipl. teolog

Ivanka Kranjčević-Orešković

dip. inž. matematike, smjer informatika

Mara Krznarić

prof. arheologije i povijesti

Anita Ladišić

prof. engl. jezika i književnosti i prof. sociologije

Ljubo Majica

prof. geografije i prof. filozofije

Gorana Mandarić

mag. edukacije hrvatskoga jezika i književnosti

Milorad Mandarić

prof. fizičke kulture

Ivanka Marković

dipl. ekonomist

Danijel Marot

prof. povijesti i filozofije

Dragan Mlinarić

elektromehaničar

Igor Orešković

prof.  informatike i engleskog jezika i književnosti

Snježana Orešković

prof. hrvatskog ili srpskog jezika  i književnosti

Maja Pezelj Mandarić

dipl. ekonomist

Danka Premuž

prof. matematike i informatike

Damir Rogić

ing. strojarstva

Tomislav Rogić

mag. kineziologije

Adela Rukavina

prof. njemačkog jezika i književnosti

i opće lingvistike

Milan Rukavina

prof. tjelesnog odgoja

Sandra Sertić

mag. romanistike i mag. edukacije engl jezika i književnosti

Nikolina Stojanović

prof. hrvatskoga jezika i književnosti i pedagogije

Toni Šimunić

dipl. inž. geotehnike

Edi Šop

dipl. ing. šumarstva

Eduard Tomić

dipl. ing. elektrotehnike

Matea Tomljanović

prof. informatike i engleskog jezika i književnosti

Zvonimir Tonković

dipl. muzičar - tamburaš, prof. tamburice

Silvija Vašarević

dipl. kateheta-prof. vjeronauka

Gordana Žubrinić

dipl. ekonomist

 

Stručni suradnici

Ankica Babić

Jasna Borbelj Čeko

Dijana Nikšić

knjižničarka

mag. psihologije

prof. pedagogije – pedagoginja

 

Administrativno osoblje

Slavica Glumičić

Snježana Oršanić

Dajana Marković

 

ekonomist – voditeljica računovodstva

ekonomist – računovodstvena referentica

upravni pravnik – tajnica

 

 

Pomoćno-tehničko osoblje

Mirjana Klobučar

Nada  Majetić

Ankica Orešković

Ivana Orešković

Neda Prpić

Martin  Rašlić

Ivica Sušić

Anđelko Vidmar

Blaženka Vidmar

Marija Šporčić

 

Zaposlenici u Učeničkom domu

Goran  Sekula

voditelj Učeničkog doma

Goran Bukovac

odgajatelj

Mile Krznarć

noćni pazitelj

Nenad Brajković

domar-administrator 

David Vrzić

kuhar

Mirjana Biondić

pomoćna kuharica




preskoči na navigaciju