Poslijepodne provedeno u prirodi bio je izvrstan odmor za naše učenike koji borave u učeničkom domu. U pratnji voditeljice doma Hrvatine Džaje i odgojiteljice Kristine Majer uživali su u vožnji kanuima dvosjedima i četverosjedima na rijeci Gacki, u idiličnom selu Prozor.
Tom su se prilikom odmaknuli od svakodnevnih školskih obaveza i prepustili ljepotama jedne od najčišćih europskih rijeka. Uz smijeh, druženje i zadivljujuće prizore prirode, ovo će im poslijepodne zasigurno ostati u lijepom sjećanju. Aktivnosti na otvorenom vrijedna su nadopuna školskom životu i podsjetnik na važnost boravka u prirodi, a nezaboravne trenutke zabilježili su svojim kamerama.
Stoga, ako planiraš upisati našu Školu, a dolaziš iz drugog mjesta, razmisli o smještaju u učeničkom domu i uživaj u brojnim aktivnostima koje on nudi!